Kolędowanie łączy pokolenia…

Kolędowanie łączy pokolenia…

Okres poprzedzający święta Bożego Narodzenia bogaty był zawsze w różnego rodzaju akcje wprowadzające nas w nastój świąteczny. Co roku aula naszej szkoły wypełniała się obecnością naszych uczniów i nauczycieli, którzy wspólnie śpiewali kolędy, oglądali lub przedstawiali jasełka. W tym roku było inaczej, ale również twórczo – nasi uczniowie mieli przygotować prezentacje o historii wybranej kolędy lub pastorałki. Cieszymy się, że wychowawcy klas wraz z uczniami stanęli na wysokości zadania i przygotowali ciekawe prace. Zachęcamy do przeglądania prac zgłoszonych do naszego szkolnego przeglądu (aby przeglądać poszczególne prezentacje należy kliknąć w wybraną klasę):
IV TŻ – prezentacja

1TMŻ – prezentacja

1BSkr – prezentacja

3THL – prezentacja

3KR – prezentacja

3BS – prezentacja

2tgż – prezentacja

2pTL – prezentacja

2hTH – prezentacja

2TpRŻ – prezentacja