Konkurs – zaprojektuj graffiti pod hasłem „Doceń wodę”

Konkurs – zaprojektuj graffiti pod hasłem „Doceń wodę”

Uczniowie klasy III BS w zawodzie rolnik w Zespole Szkół w Oleszycach  podjęli się realizacji projektu o nazwie „Doceń wodę”, którego celem jest montaż zbiornika na deszczówkę i zorganizowanie kącika edukacyjnego promującego ochronę wody. Miejsce, w którym ma stanąć zbiornik, to wnęka między kominem kotłowni a budynkiem internatu. Czy zauważyliście, że ściana łącząca komin kotłowni z budynkiem, to fantastyczna powierzchnia do wykonania graffiti?

Na tej właśnie ścianie powstanie graffiti pod hasłem „Doceń wodę”, które możecie zaprojektować samodzielnie. Wystarczy odrobina wiedzy na temat metod i znaczenia oszczędzania wody i wyobraźnia.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

  1. W konkursie mogą brać udział uczniowie Zespołu Szkół w Oleszycach, Technikum nr 1
    w Oleszycach i Branżowej Szkoły nr 1 w Oleszycach.
  2. Uczestnik konkursu wykonuje jedną pracę plastyczną na papierze lub technikami komputerowymi – projekt graffiti inspirowany hasłem „Doceń wodę”. W projekcie powinno się też znaleźć hasło „Doceń wodę”.
  3. Zdjęcie pracy lub plik z projektem należy podpisać imieniem i nazwiskiem, wpisać klasę i przesłać do dnia 26 marca 2021r. na adres mailowy koordynatora projektu (Agnieszka Kapel) kapel@adres.pl
  4. Jury złożone z opiekunów projektu: A. Kapel, A. Obirek, A. Kubrak, dokona oceny prac. Wybrany projekt zostanie przeniesiony na ścianę a zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową.