Świątecznie w internacie

Świątecznie w internacie

Wielkanoc tuż tuż! Honorowe miejsce zarówno w koszyczku ze święconką jak i na wielkanocnym stole zajmują jajka, które symbolizują rodzącą się do życia przyrodę, zwycięstwo światła nad ciemnością, Chrystusa nad śmiercią. Zdobienie pisanek w naszych czasach jest kontynuacją pięknych tradycji, a czasami staje się wręcz małym dziełem sztuki. Aby tradycji stało się zadość wychowankowie internatu na zajęciach artystyczno-dekoracyjnych ozdabiali pisanki metodą decoupage. Powstały również rustykalne kartki wielkanocne z barankiem, ozdobione naturalnymi materiałami.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Wszystkim

zdrowia, radości, smacznego jajka, ciepłej i słonecznej pogody,

wiosennego optymizmu, serdecznych spotkań przy wielkanocnym stole oraz Wesołego Alleluja!