Finał konkursu na plakat promujący ,,100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”

Finał konkursu na plakat promujący ,,100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości”

W dniu 01.04.2019r. w bibliotece szkolnej odbył się szkolny konkurs plastyczny na wykonanie plakatu pt. „100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości” w ramach projektu Szkoła młodych patriotów. Celem konkursu było rozwijanie plastycznych uzdolnień młodzieży, krzewienie wśród młodzieży postaw patriotycznych, uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs przeznaczony był dla uczniów Zespołu Szkół w Oleszycach, każdy z uczestników wykonywał plakat nawiązujący do rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.Technika wykonywania pracy była  dowolna. Autorem pracy plastycznej była jedna osoba.

 

 

 

Komisja w składzie: Agnieszka Kapel, Anna Kubrak, Elżbieta Dryla i Angelika Kłos przyznała następujące miejsca:

I miejsce:  Sofiia Bychkova
II miejsce: Kamila Kalińska
III miejsce: Paulina Bat