Zajęcia florystyczne w internacie

Zajęcia florystyczne w internacie

W okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia w internacie odbyły się warsztaty florystyczne przeprowadzone przez Panią Magdalenę Buczkowską, niezwykle utalentowaną florystkę. Wychowankowie mogli połączyć naukę z zabawą i wyczarować świąteczne kompozycje w postaci ekochoinek wykonanych z naturalnych materiałów takich jak: suszone owoce, mech, gałęzie, trawy. Podczas zajęć panowała pełna zaangażowania, przyjazna atmosfera. Głównym celem takich warsztatów  jest rozwijanie zainteresowań plastycznych w dziedzinie florystyki poprzez działalność manualną i artystyczną, jak również kształtowanie i rozwijanie zdolności twórczych. Dziękujemy pani florystce za podzielenie się doświadczeniem, cenne wskazówki oraz poświęcony czas.