Spotkanie wigilijne w internacie

Spotkanie wigilijne w internacie

17 grudnia 2019 roku w internacie odbyło się spotkanie wigilijne z udziałem Pani Dyrektor, wychowawców i wychowanków internatu. W pierwszej części, w pięknej scenerii uczniowie odczytali fragment Ewangelii wg. św. Łukasza oraz zaśpiewali kolędy zarówno w języku polskim, jak i w ukraińskim, które pozwoliły poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Bożego Dziecięcia. Następnie Pani Dyrektor powitała wszystkich gości i złożyła świąteczne życzenia. W nastroju zadumy, refleksji, wspólnego kolędowania wszyscy podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Ostatnią częścią spotkania był posiłek, składający się z tradycyjnych wigilijnych potraw, a po zakończeniu wieczerzy wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek.

 

Życzymy Wszystkim zdrowia, pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia swoich najskrytszych marzeń.